Vlčice zachráněná na poslední chvíli z kožešinové farmy si užívá nový život v azylu

Když americké ministerstvo zemědělství uzavírá nelegální či nelicencované kožešinové farmy, není osud zvířat, která se na nich nachází, vždy šťastný. Některá zvířata jsou příliš nemocná, aby ochutnala svobodu. Jiná si nesou hluboké emocionální jizvy, které je budou strašit navěky.

Když byla jedna taková kožešinová farma v Illinois uzavřena, všechna zvířata, která na ní byla držena, povětšinou lišky, našla nové domovy. Ale pro jednoho nemocného a traumatizovaného vlčáka se nové umístění zdálo nemožné… a čas běžel.

Když se zachránci dostali k vlčici Zoey, měla štěstí, že byla ještě naživu. Žila na kožešinové farmě, kde měla být poražena a stažena z kůže. Byla prolezlá parazity a podvyživená.

2

Když úřady kožešinovou farmu uzavřely, dostala druhou šanci ve vlčím azylu. Zprvu byla nesmělá a smutná. Ale pak se spřátelila s vlkem jménem Pax a její skutečné já se začalo dostávat na povrch.

Zoeyinou oblíbenou hrou s dobrovolníky je „na honěnou“! Od lopat přes míče až ke kabátům, pokud to Zoey dokáže odnést, popadne to!

3.png

Ale nesnaží se věci krást, hraje s nimi hru, která je běžná u vlčích štěňat. Miluje, když ji pak honí a věnují jí všechnu tu pozornost s tím spojenou.

4.png

Pozorovat Zoeyinu přeměnu ze smutného psa na srdce mejdanu je úžasné!

5.png

Je důkazem, že co se zvířat týká, není nikdy příliš pozdě.

6.png

Podívejte, jak je teď šťastná!

Převzato z Boredom Therapy