Pitbul zachráněný před smrtí se stal náhradní mámou potřebným zvířatům po celém světě

Pitbulové mají často špatnou reputaci jako agresivní a zlí psi. Tyto stereotypy pochází v první řadě ze psích zápasů, kde jsou psi, obvykle pitbulové či jejich kříženci, týráni svými krutými majiteli a nuceni spolu bojovat či se dokonce zabíjet navzájem. Po pravdě pitbulové nejsou přirozeně agresivní ani nebezpeční psi, ve skutečnosti byli dříve kvůli své oddanosti a milé povaze využíváni jako psí chůvy. Naneštěstí opakování negativních mýtů o pitbulech způsobilo, že se mnoho lidí obává je adoptovat, a tím pádem patří mezi nejčastěji utrácená plemena v amerických útulcích.

Princess je přesně jedním takovým křížencem pitbula, který měl být utracen. Do chvíle, než ji našli Jenny a Jimmy Desmond a uchránili ji před ublížením.

Jimmy Desmond je veterinář divokých zvířat. Se svojí ženou cestují po celém světě, zachraňují zvířata a Princess byla vítaným přírůstkem jejich party!

foster-dog-@-the-beach

Se svými novými rodiči po boku se z „neadoptovatelné“ Princess stala milující náhradní matka jiných zvířat.

foster-dog-and-kitten

Desmondovic rodina pracuje po celém světě jako konzultanti pro Institut Goodall, Harmony Fund a Humane Society, starají se o opuštěná, osiřelá a zraněná zvířata mnoha různých druhů.

foster-dog-and-birdie

Nejlepší na rodině, která cestuje po světě a zachraňuje zvířata, je, že potkáváte nové přátele.

foster-dog-and-rodent

„Princess je součástí všeho, co děláme ze dne na den a ve větším obraze. Všude cestuje s námi,“ vysvětluje Jenny.

foster-dog-and-piggy

Před několika týdny se tato cestující rodina vydala do Libérie pracovat se skupinou šimpanzů, kteří byli opuštěni po té, co byli oběťmi krutých experimentů.

foster-dog-and-baby

Desmondovi byli součástí projektu, kterého se účastnila i legendární odbornice na primáty Jane Goodall. Princess se potkala dokonce i s ní!

foster-dog-and-jane-goodall

převzato z onegreenplanet