7 fotografií „hospodářských zvířat“ srovnávajících, jaké jejich životy jsou a jaké by měly být

„Hospodářská zvířata“ jsou bytosti s jedinečnými osobnostmi. Každé z nich má touhy a pocity. Žijeme ve světě plném těchto úžasných tvorů. Ale jaké by to bylo, kdybychom vzali v potaz jejich pocity?

Tento svět není dobrým místem, pokud jste zvířetem ve velkochovu. Váš celý život je plný hrozných okamžiků. Vaše potřeby nejsou důležité; jedinou důležitou věcí je, jak nám budete užiteční. A přesto jsou „hospodářská zvířata“ citlivými a milujícími bytostmi. Pokud dostanou příležitost, ukážou nám, jak úžasnými bytostmi jsou.

Chceme, aby „hospodářská zvířata“ nebyla dále zneužívána. Chceme, aby běhala, aby si užívala sluníčka a čerstvého vzduchu na svobodě. Toto jsou obrázky světa, který pro ně chceme, ve srovnání se světem, v kterém žijí. Miliony a miliony žijí v tmavých a přeplněných velkochovech. Zamyslíte se nad jejich pocity?

  1. Selátka

Prasátko zachráněné z velkochovu organizací Animal Equality ve srovnání s ubohým malým prasátkem, které nebylo tak šťastné.

cerdoscontraste2(1)

  1. Selátka (II)

Ztělesněný klid v porovnání se smutkem velkochovu.

cerdoscontraste(1)

  1. Slepice

Vyděšená slepice na jatkách sleduje krvavou stěnu ve srovnání se slepicemi, které byly zachráněny organizací Animal Equality z velkochovu v Německu.

pollloscontraste2(1)

  1. Kuřátka

Malé a křehké kuřátko odpočívá v teple lidské ruky ve srovnání s jiným, které zemřelo ve velkochovu.

pollitoscontraste3

  1. Kuřátka (II)

Chlapec a kuře, oba velmi mladí. V kontrastu s malým kuřetem před tím, než spadne do drtiče, který brutálně ukončí jeho život.

pollitoscontraste1(1)

  1. Telátka

Zvědavé malé tele vítá přátelskou krávu v azylu Edgar’s Mission v Austrálii ve srovnání s nekonečnou řadou telat, které byly odebrány matkám a uzavřeny do klecí ve velkochovu.

vacascontraste

  1. Jehňátka

Krotké jehně zachráněné organizací Animal Equality* ve srovnání s jiným, které je nuceno na jatka.

corderoscontraste

převzato z Animal Equality